Mesafeli Satış Sözleşmesi

İşbu sözleşme, bir tarafta Wind-Mill Soğutma Sistemleri ve Menfez İmalatı (bundan sonra “Satıcı” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta (bundan sonra “Alıcı” olarak anılacaktır) arasında aşağıdaki şartlar altında akdedilmiştir:

  1. Taraflar

Satıcı: Adı/Soyadı/Vergi Kimlik Numarası: Adres: Telefon: E-posta:

Alıcı: Adı/Soyadı: Adres: Telefon: E-posta:

  1. Konu

Bu sözleşme, Alıcı’nın, Satıcı tarafından sunulan ve aşağıda belirtilen ürün/ürünlerin satışına ilişkin olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde düzenlenmiş olup, Alıcı’nın sipariş ettiği ve aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışını konu almaktadır.

  1. Siparişin Verilmesi ve Ödeme Şekli

Alıcı, Satıcı’nın internet sitesi/uygulaması üzerinden sipariş vermek suretiyle ödeme yapmayı kabul eder. Ödeme, Alıcı tarafından belirtilen ödeme yöntemi kullanılarak yapılacaktır. Sipariş verildiği anda, Alıcı’nın ödeme yapma yükümlülüğü doğar.

  1. Teslimat

Ürün/ürünler, Alıcı tarafından belirtilen teslimat adresine gönderilecektir. Teslimat süresi, Satıcı’nın stok durumuna ve kargo şirketinin hizmet koşullarına bağlı olarak değişebilir. Satıcı, teslimatın gecikmesinden veya başka bir sebepten ötürü Alıcı’ya karşı sorumlu değildir.

  1. İptal ve İade

Alıcı, ürün/ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması halinde, ürün/ürünlerin kullanılmamış ve hasarsız olması şartıyla iade edilmesi gerekmektedir. İade edilen ürün/ürünlerin bedeli, Alıcı’nın ödeme yöntemine göre iade edilecektir.

  1. Yetki ve Yargı

İşbu sözleşme kapsamında çıkacak her türlü ihtilafın çözümünde Türk Hukuku uygulanacaktır. Taraflar arasındaki anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

İşbu sözleşme, taraflarca okunup anlaşılarak imzalanmıştır.

Satıcı: [İmza] Adı/Soyadı: Tarih:

Alıcı: [İmza] Adı/Soyadı: Tarih:

Shopping Cart
Scroll to Top