Kurumsal

Wind Mill Soğutma Sistemleri ve Menfez İmalatı

Wind Mill Soğutma Sistemleri uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve deneyimi ile evaporatif soğutma alanında, gerek ürün kalitesi, gerekse müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracak teknoloji odaklı yaklaşımı, kaliteli, modern ve müşteri odaklı yaklaşımıyla çalışmalarına dolu dizgin devam etmektedir.

Her türlü ortamın soğutması Wind Mill Soğutma Sistemleri’nin faaliyet alanını oluşturmaktadır. Evaporatif Mobil cihazlarla Cafe, restaurant ve kalabalık müşteri ağırlayan konseptlerde hizmetler sunan Wind Mill endüstriyel anlamda da fabrikalar, oteller, düğün salonları, konferans salonları gibi büyük işletmelere çözümler sunmanın  haklı gururunu yaşamaktadır.

Wind Mill Soğutma sonuç ve kalite odaklı bakış açısıyla müşteri isteklerine cevap vermeye yönelik hizmet anlayışı ile sayısız işletmenin soğutma sistemi üretimi ve kurulumuna imza atmıştır. Wind Mill, bilgi birikimi ve deneyimi ile gıda soğutma alanında kalite, dayanıklılık ve güvenliğin simgesi olmayı kendisine temel prensip edinmiştir. Mutlak müşteri memnuniyetini esas alan Wind Mill , gelişime açık ve yenilikçi politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Shopping Cart
Scroll to Top